Vasaros stovyklos vaikams

Vaikų vasaros atostogos yra puikus metas prasmingai veiklai. Tam puikiai tinka stovyklos, kurių Lietuvoje pakankamai daug. Puiki vieta – stovykla „Žvaigždė“ yra ant Nemuno kranto. Jei renkatės pagal vietą, tai ši yra tikra gražios gamtos oazė. Ramybė ir gamtos grožis – garantuotas.

Šiuo metu stovyklų, kurios skirtos vaikams yra labai daug. Pavyzdžiui, stovykla „Žvaigždė“ įsikūrusi Birštone. Tai taip pat labai gražioje vietoje esanti puiki vieta stovyklavimui. Taigi, kaip matome norint surasti tinkamą vietą vaikų poilsiui turime iš ko rinktis. Galima rinktis pagal vietą, pagal veiklą, pagal kainą ir t.t. Svarbu, kad pasirinkta stovykla atitiktų vaikų poreikius.

Tėvams nerimą kelia ir tai, kad stovyklos gali kainuoti labai brangiai, tačiau daugelyje vietų galima rasti priimtinas kainas. Į kainą įskaičiuojamos tiek priežiūros paslaugos ir apgyvendinimas, tiek ir maitinimas. Taigi, vienos dienos kaina nėra didelė. Tai puiki išeitis tėvams, kurie nori, kad jų atžalos tinkamai praleistų vasaros atostogas, o patirti įspūdžiai ilgai išliks vaikų atmintyje.

Šiuo metu vaikų stovyklos yra įvairių krypčių. Vienos skirtos pramogoms, kitos lavinimui, o dar kitos mokymams. Pasirinkti tinkamą nėra lengva. Labai gerai, jei vaikas turi aiškių pomėgių, tad tinkamą stovyklą parinkti tampa daug paprasčiau. Pavyzdžiui, besidomintis krepšiniu berniukas puikiai pritaps krepšinio mokymus organizuojančioje vaikų vasaros stovykloje. Vis dėl to, ne visi tėvai nori, kad jų atžalos vasarą užsiimtų tuo, kuo užsiima ir taip ištisus metus. Tuomet tiks pramoginės veiklos. Stovyklose organizuojami įvairūs būreliai, kurių metu vaikai smagiai leidžia laiką. Pavyzdžiui, šokių, dainavimo, dailės, valties irklavimo, fotografijos ir daugelis kitų būrelių. Kiekvienas atras sau mėgstamos veiklos, o galbūt tai paskatins labiau domėtis naujai atrastu pomėgiu ir artėjant rugsėjui vaikas norės lankyti naują būrelį. Tai išeis į naudą visiems.

Daugelis stovyklų priima vaikus nuo 6 metų. Jie suskirstomi pagal amžiaus grupes ir per vasarą organizuojamas atitinkamas skaičius pamainų, todėl verčiau stovykla pradėti domėtis iš anksto, o ne prasidėjus vasaros atostogoms. Tiesa, kai kuriose stovyklose galima susitarti, kad vaikai būtų suskirstyti ne pagal amžių, tarkim, važiuoja skirtingo amžiaus broliai, tuomet viename kambaryje galima juos apgyvendinti kartu. Tereikia pasirinkti tinkamą variantą.

Neretai vasaros kelia nerimą tėvams, nes tenka galvoti kaip rūpintis vaikų užimtumu. Tam puikiai tinka stovyklos, kurių metu vaikai užsiima įdomia veikla. Jais pasirūpina apmokyti darbuotojai. Tėvams nereikia rūpintis niekuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *