Ramybės neduoda skelbimai

Asta kiekvieną dieną pradeda taip pat – vos praplėšia akis, iškart prisimena savo padėtį ir įjungia kompiuterį. Būna praėjusi dar tik minutė nuo jos prabudimo ir naujausi dienos skelbimai jau plūsta į jos akis iš ekrano. Taip gyvena žmogus, kuris turi viltį, kuris ketina padaryti daug pokyčių savo gyvenime.

Būsto pardavimas ir nuoma

Kol dar gyveno Anglijoje, Astai visiškai nerūpėjo tokie skelbimai kaip buy and sell UK. Nekilnojamojo turto ji ten neplanavo įsigyti – norėjo tik šiek tiek padirbti, o kažką rimtesnio pirkti jau grįžusi į Lietuvą. Dabar ji kasdien tikrina skelbimus Lietuvoje ir žiūri, kokie parduodami butai, kokius galima išsinuomoti. Gyvenimas susiklostė kitaip nei tikėjosi. Astai teko grįžti į Lietuvą anksčiau, daug anksčiau. Ji nespėjo užsidirbti, o grįžus teko parduoti senuosius savo namus. Kitas žingsnis – pirkti butą arba nuomotis. Visą vasarą Asta pardavinėjo savo namą, kai tai padarė, atėjo ir ruduo. O rudenį jau ir skelbimų nebeliko. Dabar ji su nerimu kasdien skaito skelbimus ir ieško, kokį butą galėtų nusipirkti. Deja, už tokią kainą Vilniuje jau nebegali nusipirkti tai, ko svajojo.

„Atrodo, kad liepą, birželį dar buvo butų už tokią kainą. Buvau visą lapą išsisaugojus tokių skelbimų. O dabar tai išvis jau nieko nėra. Nėra jokio buto, kad būtų ir normaliame rajone, ir ne bendrabutis. Galiu nebent kur nors pavojingame užkampy gyventi arba bendrabuty. Nežinau, ar taip pabrango viskas, ar šiaip jau ne sezonas kažką pirkt ir parduot. Taigi, prie to paties dar žiūriu ir nuomos skelbimų. Nes gal geriau išsinuomoti, palaukti vasaros, o tada jau kažkaip gyventi kitaip“, – sako Asta.

Ieško darbo

Moteriai po skelbimų puslapius nardyti tenka ir dar dėl to, kad ji ieško darbo. Grįžusi į Lietuvą ji iškart stojo į bedarbių gretas. Taip nutinka, kai išvyksti, grįžti, ir darbas jau būna prarastas. Taigi, ji ieško darbo skelbimų, tačiau to, kas ją tenkintų, neranda. Kartais nusiunčia savo CV į kelias vietas, bet iš tų pačių paprastai negauna atsakymų. Asta sako, kad jai skelbimų puslapiai tapo savotiška vilties išraiška. Ji ten žiūri informaciją, ieško, ir tik tokiu būdu patiki, kad kažkada pati kažką turės daugiau, geriau, kad viskas gyvenime susitvarkys. Taip trunka jau du mėnesius, tačiau per juos neapleidžia viltis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *