Kokias programas yra tekę nuomotis

Ar žinojote, kad tada, kai norite pasinaudoti brangia programine įranga, nebūtina nei jos pirkti, nei nelegaliai piratauti. Tokiose situacijose gelbsti paprasta paslauga – programų nuoma. Tai, ko labiausiai reikia, galite tiesiog išsinuomoti, ir tokiu būdu turėti kokybišką produktą pigiai ir be jokių nusikalstamų veiklų požymių. Manote, šita paslauga labai naudinga? Štai keletas atsakymų žmonių, kurie pasinaudojo tokia paslauga ir dabar gali papasakoti savo patirtį.

Išsinuomojo 3D vaizdo kūrimo programą

Dizainere dirbanti Agnė pasakoja, kad išsinuomoti 3D vaizdo kūrimo programą jai buvo vienas geriausių sprendimų, atliktų pastaruoju metu. „Dažnai susilaukiu tokių užsakymų, kur vaizdo kūrimas bei redagavimas gali būti atliktas tik naudojant iš tiesų brangią programinę įrangą. Taip pat ir mūsų paslaugos, žinoma, yra brangios. Tačiau tokio produkto nuoma yra visgi toks dalykas, kuris jau ir anksčiau būtų man pagelbėjęs. Aš paprasčiausiai nežinojau, kad egzistuoja programų nuoma. Tačiau man tai labai patiko. Suprantate, pati programa yra labai brangi, o užsakymą padaryti norėtųsi – ir nauja praktika, nauji įspūdžiai, ir, kartu, labai geras atlyginimas. Kadangi specializuojuosi į 2D programų naudojimą, tai šie 3D projektai tarsi yra didelė rizika. Juk dėl gal tik vieno atsitiktinai gauto užsakymo nesinori pirkti brangios programos metams ar pusei. Taigi, išsinuomojau tam trumpam laikui, per kurį ją naudojau, ir man tai tikrai labai atsipirko“, – pasakoja dizainerė.

Brangi buhalterinė programa nenuskurdino

Buhalterės veiklą vykdanti Eglė sako, kad ir buhalterių profesijoje kartais tenka pasukti galvą, kur gauti brangią buhalterinę programą. „Paprastai yra dirbama įmonėse, ten viskas jau būna suteikta. Esi jaunas pradedantis buhalteris, atvyksti į įmonę, įsidarbini, tave prijungia prie tinklo ir viskas. Tačiau, kai nori pradėti savarankišką veiklą, kiekvienam tokiam entuziastui pirmiausiai tenka gerai aplamdyti savo sparnus – nėra viskas taip paprasta. Tam, kad galėtum dirbti šį atsakingą ir loginio mąstymo reikalaujantį darbą, negali tiesiog imti ir naudoti bet kokias programas arba rašytis skaičius ant lapo. Visas pasaulis modernėja, technologinė pažanga yra ir buhalterinėje apskaitoje. Todėl reikiamą programą reikia įsigyti. Man kaip iš dangaus nukritusi programų nuoma labai padėjo išspręsti visą situaciją. Pasirodo, nebūtina visko iškart pirkti – galima tiesiog išsinuomoti. Taigi, dabar galiu naudoti programą ir dirbti, kol dar tik stojuosi ant kojų. Iš tiesų, nežinau, ar šis darbas man apskritai bus įdomus ilgai. Su vyru galvojame pakeliauti arba galbūt išvykti gyventi į Ameriką. Tuomet visi planai, viskas keistųsi, taip pat ir nuomotis programas gal nebereikės, nes gal pakeisiu specializaciją“, – pasakoja Eglė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *