Prekės jūsų miegui

Nors kalbėdami apie savo gyvenimo pasiekimus ir gyvenimo kokybę paprastai aptariame tik tas dalis, kada esame atsibudę, tačiau miegas sudaro itin didelę dalį gyvenimo ir yra mums labai svarbus. Jo kokybe pasirūpinti galime užsisakę tam tikrų prekių iš 220.lv ar kitos interneto parduotuvės, tačiau svarbiausia – neignoruoti, kuo miegas mums toks svarbus.

Miego svarba

- Produktyvumas. Jeigu miegosite mažiau kaip 6 valandas per parą, dirbsite labai prastai. Apskritai reikėtų miegoti bent 7 – 8 valandas per parą, kai kitą dieną planuojate kažką produktyvaus veikti. O mes paprastai visada taip planuojame, kadangi gyvename labai greitais laikais. Jeigu matote, kad tiek laiok miegui skirti negalite, tuomet reikėtų kažką keisti gyvenime, kad galėtumėte pamiegoti.

- Ilgas gyvenimas. Frazę „pamiegosiu, kai numirsiu“ meskite lauk, nes tikėtina, kad labai greitai ir numirsite, jeigu miegosite nepakankamai. Visi specialistai tikina, kad statistika rodo: miego trukmė ir kokybė turi tiesioginį ryšį gyvenimo trukmei. Svarbu gyvenime ne tik sveikai maitintis, nestresuoti ir nepersidirbti, bet ir pakankamai ilgai miegoti. Kita vertus, visi išvardinti faktoriai taip pat susiję su miegu.

- Gera emocinė sveikata. Miegas labai svarbus mūsų nervų ląstelėms. Jeigu nepamiegosite, tęsis amžinas PMS – net ir vyrams.

- Polinkis į sveikesnę mitybą. Įrodyta, kad žmonės, kuriems trūksta miego, dažniau būna nutukę, jie daugiau valgo. Kadangi valgome ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Kai sutrikusi nervų sistema, neatsimena smegenys, kad pavalgėte.

- Atmintis. Be to, neatsimena ir kitų dalykų. Ką iš tiesų smegenys veikia, kol miegame? Perrašinėja dalykus iš trumpalaikės į ilgalaikę atmintį. Todėl leiskite joms darbą atlikti pilnai ir išsimiegokite. Galiausiai – miegas užtikrina bendrą savijautą gerą. Jeigu neturime kada išsimiegoti, nepadės nei vaistai, nei fitnesas, nei psichoterapijos.

Prekės lengvesniam miegui

- Ausų kištukai. Kai kuriems žmonėms miegoti su neužkimštomis ausimis yra tas pats, kas miegoti atsimerkus. Jeigu ir jus dirgina garsai – internetu parduotuvėje tikrai rasite ausų kištukus.

- Lova ir čiužinys. Tiek lietuviškoje pigu.lt, tiek latviškoje 220.lv rasite viską, ko reikia geram miegui ir gražiam miegamajam. Geras čiužinys ir lova – tai vieni svarbiausių komponentų, kuriant tobulo miego receptą.

- Patalynė ir jos užvalkalai. Tai taip pat įeina į komplektą, nes mums turi būti tikrai komfortabilu miegant. Interneto parduotuvėje rasite šių dalykų geromis kainomis.

- Užuolaidos arba akių uždangalai. Šviesa trukdo miegoti, o geros naktinės užuolaidos mus apsaugo nuo jos. Užuolaidos langams arba akims.

- Oro gaivikliai. Jeigu negalime praverti lango, gal galime paleisti dirbtinius aromatus.

- Miegojimo drabužiai. Patogi pižama ar naktiniai marškiniai – būtini geram miegui.

- Papildai. Kartais tam, kad užmigtume naktį, dieną turime pasportuoti, ir suvartoti papildų, stiprinančių nervų sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *