Populiarios skalbimo mašinų problemos

Kartais, kai skalbiniai būna ne tokie, kokių norėtume, galime sakyti, kad tai skalbimo mašinos problema, ir reikalingas skalbimo mašinų remontas Vilniuje. Tačiau kartais apkaltinti galime tik save, sakydami, kad tai tikrai mūsų atsakomybė, jog skalbimo mašina dabar yra vienokia ar kitokia.

Mašina būna sugedusi

Taigi, skalbimo mašina gali būti sugedusi ir tada skalbimas įvyks ne taip, kaip jūs to norėtumėte. Gal bus per daug skalbimo miltelių, gal bus kažkas suplėšyta. Gal dėmės neišsiskalbs, gal nemalonus pelėsio kvapas pasklis. Yra begalė atvejų, kada ir kodėl skalbimo mašina gali veikti ne taip, kaip norite, tuomet, kai jums reikia skalbti. Jeigu esate tikri, kad skalbimo mašina kalta dėl kažko, dėl to, kaip dabar atrodo jūsų skalbiniai, tuomet jums reikėtų apie tai dar kartą pagalvoti ir pasirinkti skalbimą laikinai rankomis, o mašiną atiduoti taisymui.

Išsitepa skalbimo milteliais

Dažna problema, kurią patiria skalbinius ištraukiantys iš mašinos žmonės – tai bjaurūs skalbimo miltelių pėdsakai ant jūsų drabužių. Ypač matosi ant vienspalvių drabužių. Kodėl jie ten būna? Priežastys galimos kelios. Pirma, tiesiog pripilate tiek miltelių, kad skalbimo mašina nepajėgia visų išskalbti. Antra, nenaudojate jokio vandens minkštiklio, taigi, vanduo būna labai kietas ir skalbimo mašina sunkiai su tokiu vandeniu viską išvis išskalbia. Dar gali būti, kad pirkote kokius nors labai keistus ir nelabai kokybiškus miltelius, kurie normaliai neištirpsta. Gali būti, kad skalbimo mašinai reikalingas remontas, arba tiesiog nepakaitinote vandens, nes karštyje viskas tirpsta ir plaunasi greičiau.

Neišsiskalbia nešvarumai

Kita problema, su kuria nuolat susiduriame kiekvienas – kai neišsiskalbia nešvarumai. Skalbiame savo baltus marškinėlius ir deja juose lieka negražios dėmės ties apykakle, nes pudros dėmės taip ir pasiliko, tik pasiplovė. Dėmės arba neišsiskalbia, arba išblunka, arba pasiplauna savimi ištepdamos aplinkinius audinio plotus. Priežasčių yra visokių: blogai parinktos skalbimo priemonės, blogai parinkta skalbimo programa, kietas vanduo, sugedusi skalbimo mašina ar tiesiog pačios dėmės, kurių išvalymui iš tiesų reikėtų acetono, spirito ar kitos agresyvios cheminės medžiagos.

Sugadina rūbus

Dar viena bėda, su kuria neretai susiduriame skalbdami – tai tiesiog sugadinti rūbai. Tai kartais atsitinka, nors mes to tikrai nenorime. Sugadinti drabužiai mus visus lydi ir priverčia kartais gailėtis bei net ašaroti, kai mėgstamiausią palaidinę iš mašinos ištraukiame sumažėjusią dviem dydžiais arba perplėštą per pusę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *