Odiniai baldai – prabangos simbolis

Žmonės visais laikais vertino tai kas yra tikra ir nepadirbta. Nenatūralios medžiagos tik laikinos, nesuteikiančios vertės nežiūrint į tai, kad kai kurios iš jų atrodo gana kokybiškai ir patraukliai. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie odinius baldus ir natūralią odą amžiais vertinamą viso pasaulio estetų, prabangos mylėtojų.

Ganėtinai stora, maloni paliesti, kažkiek besiraukšlėjanti, pasitrinanti ir žinoma minkšta. Tokie komplimentai galėtų būti pasakomi geriausiai siūlomai kokybiškai odai. Odiniai baldai pagaminti iš tokios medžiagos turės visas šias savybes ir perteiks tą nepakartojamą prabangos jausmą, kurį diegia su meile savo darbe geriausi pasaulio odos meistrai.

Natūrali oda kardinaliai teigiamai pakeičia bet kurio baldo išvaizdą. Netgi jeigu odiniai baldai yra modernistiniame ar minimalizmo stiliuje, jie atrodys gerokai brangiau, įspūdingiau nei tokie patys modeliai išpildyti su gobeleno užvalkalais. Nepakartojama solidumo aureolė supa ne tik tokius baldus, bet ir visą erdvę kurioje jie yra. Interjeras tampa lyg iš senovinių filmų apie pylis, rūmus ir karalius, o šių baldų savininkai gali jaustis pamaloninti šios medžiagos teikiamos estetinės prabangos.

Odiniai baldai gerai žiūrisi tiek klasikiniuose sofų variantuose, kai komplekte kombinuojamos 2-vietės, 3-vietės ar 4-vietės sofos su krėslais-kušetėmis arba ir modernemia pateikime, kai komplektuojamas odinis kampas arba netgi U formos kampinis variantas.

Bet kuriuo atveju tokie baldai dvelkia solidumu ir atrodo interjere monumentalūs, iš karto pastebimi.

Oda turi ir daugiau kartais netgi nesuvokiamu, iš karto akiai nematomų savybių. Kodėl būtent odiniai baldai asocijuojasi su prabanga? Atsakymas slypi ko gero tame, kad oda yra gyvas organizmas, beveik visą laiką išlaikantis savo unikalų, malonų kvapą, o taip pat kaip ir geras vynas, su laiku galima sakyti tik gerėja ir kelia baldų pateiktų joje vertę. Bet kuris odinis baldas interjere ne tik jį pagyvina, bet ir kuria tą neapčiuopiamą gerovės įvaizdį taip svarbų kiekvieniems namams.

Baldų odoje madingumas neišsenkanti tema. Kyla nuolatinės diskusijos lyginant gobelenus ir natūralią odą, o ir vieni, ir kiti ginčų dalyviai visada turės savo argumentų, įrodymų. Kaip bebūtų niekas negali paneigti to ramaus, brangaus žavesio kurį padovanoja būtent taip papuošti baldai. O dar prisiminkime apie odos ir brangios medžio rušies derinius. Niekas neatstos šios kilmingos dekoro medžiagų kombinacijos ir nesuteiks tiek nepadirbto aristokratizmo namams.

Laikas ir mada keičia baldų linijas, formas, bet esmė nesikeičia niekada. Tikrieji baldai iš odos tarsi prabangos, turtų sinonimas ir nuolatinis atributas.

Prabanga interjere

Suprantama ne kiekvienas gali sau leisti kokybiškus odinius baldus. O dirbtina arba eko oda niekuomet neatstoja tikrosios. Tačiau pasitaiko ir skirtingų fabrikų pasiūlymų kai retkarčiais galima išsirinkti visai padorius kainos-kokybės santykiu baldus. Greičiausiai tokia investicija visada atsiperka. Šie baldai beveik nereikalauja jokios priežiūros, valymo, laiko sąnaudų, o apie teigiamą emocinį pagrindą netenka ir kalbėti.

Odiniai baldai turi dar vieną išskirtinę ypatybę. Oda yra natūrali medžiaga, turi poras, pro kurias kvėpuoja, todėl lieka elastinga, nekaupia nepageidaujamų medžiagų ir prisitaiko prie temperatūros patalpoje svyravimo.

Tik žmogus kažkurį laiką galėjęs pasidžiaugti šiais baldais gali teisingai apibūdinti visus jų privalumus. Bet niekada nevėlu išbandyti. Patiems įsitikinti ir paneigti egzistuojančius mitus apie odą ir sofas ar minkštuosius kampus iš jos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *