Medinių durų privalumai

Be abejonės, nėra nė vienų namų be durų ir jos yra pagrindinis būdas patekti į namus tieks jums, jūsų svečiams ir, deja, kartais vagiams. Todėl pasirūpinti durų tvirtumu, saugumu ir funkcionalumu yra labai svarbu. Nesenstanti klasika mediena visuomet geras pasrinkimas, mat medines durys kaina yra preinamos ir patrauklios ir taip pat pasižymi aukštu funkcionalumu bei saugumu. Nutarėme apžvelgti medinių durų privalumus ir siūlomas galimybes.

Privalumai

Visų pirmiausia reikia pabrėžti, kad medinės durys yra labai tvirtos. Visos medinės durys gaminamos iš natūralios medienos, o kaip žinia, medis yra viena tvirčiausių medžiagų, kuri tuo pat metu gali būti funkcionali ir daugybę kitų aspektų. Todėl norint turėti saugias duris, verta rinktis medines duris, o norint pasiekti aukščiausių saugos rezultatų vertėtų įmontuoti specialią apsaugos sistemą.

Vienintelis mitas, kuris vis dar šiandien vyrauja apie medines dalis, tai kad jos nėra atsparios aplinkos temperatūrai. Žmonės teigia, jog keičiantis orams, metų sezonams medinės durys gali pakeisti savo formą. Todėl skubame patikinti, jog tai yra ne tiesa. Šis mitas atsirado dėl to, kad seniau jis tikrai buvo teisybė, tačiau šiandien dirbant su naujausiomis technologijomis ir gamybos sprendimais, medinėms durims ši savybė nebepriklauso, todėl jos puikiai gali ištarnauti keletą dešimtmečių. Jei kyla klausimas kaip pasikeitė medinės durys, tai technologija išties gan paprasta. Anksčiau gamintos medinės durys iš vieno medienos pluošto, šiandien yra gaminamos iš keletos, todėl yra atsparesnės aplinkos temperatūrai.

Bene svarbiausių medinių durų privalumų – tai, kad jos yra visiškai natūralus ekologiškas produktas. Medinės durys noris ir yra labai tvirtos, tačiau nepraranda savo savybių sulaikyti šilumą bei būti pralaidžioms orui. Išsirinkus medines duris galie būti tikri, kad jos neįleis į namus šalčio ir jų dėka namuose nesikaups drėgmė, todėl jos puikiai tinka žmonėms, kurie turi kvėpavimo problemų ir yra jautresni aplinkai. Medines durys kaina yra gan optimalus pasirinkimas, mat ją įtakoja tik dizainas, medienos pluoštas, matmenys ar apdaila, tačiau jos visuomet yra tvirtos, saugios ir pralaidžios orui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *