Kreditas

Kreditas

kreditasKreditas šiandieną gelbsti ne vieną. Dažnai žmonėms pritrūksta pinigų, ypač tiems, kurių gaunamos pajamos yra mažos. Kreditų rūšių yra ne viena, galite pasiskolinti pagal poreikius. Imant didesnes sumas, verčiau pasirinkite ilgesnius grąžinimo laikotarpius, taip bus lengviau grąžinti. Skolintis galite mėnesiui, keliems mėnesiams ar keliolikai. Jei reikia nedidelės sumos galite kreditą imti savaitei ar kelioms, žinoma, tokiu atveju turite būti garantuoti, kad reikiamą sumą galėsite grąžinti laiku. Paskolos teikiamos palankiomis sąlygomis. Daugelis įmonių nereikalauja užstatų. Pateikę kreditoriaus prašomus duomenis, paskolą galite gauti iš karto. Atsakymas dažniausiai būna teigiamas. Tai patogus būdas skolintis. Nereikės kreiptis pas draugus ar giminaičius.

Greiti pinigai mėgstami visų, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai skola ir ją reikės grąžinti. Jei galite pinigus atiduoti sutartu laiku, paskola gali būti jums labai naudinga, tačiau jei to padaryti negalite jums teks tartis su kreditoriumi. Galite susisiekti ir paaiškinti situaciją, greičiausiai laiką galėsite pratęsti. Galite sumokėti pratęsimo mokestį ir kreditą grąžinti vėliau. Šis mokestis bus mažesnis, nei skola. Venkite skolintis iš kitų įstaigų, kurios teikia paskolas tam, kad grąžintumėte kitai. Tokiu būdu galite įsipainioti į skolų voratinklį. Grąžinti teks ne vieną skolą, o kelias. Jei nekinta jūsų pajamos (nedidėja) dar labiau apsunkinsite situaciją. Skolas gali tekti atidavinėti ilgą laiko tarpą.

Daugelis susigundo viliojančiais pasiūlymais. Patrauklūs pasiūlymai gali tapti našta. Apie tai reikėtų pagalvoti prieš imant kreditus. Pirmas kreditas nemokamas, viliojančiai skamba. Kiek pasiskolinate, tiek ir grąžinate, tačiau visada reikėtų pagalvoti, kas bus jei negalėsite laiku grąžinti skolos. Tokiu atveju kreditas jau nebus nemokamas. Jums teks mokėti palūkanas. Prieš imdami paskolas visada gerai apsvarstykite, ar tikrai jums reikia skolintis. Neretai žmonės skolinasi be rimtos priežasties. Neatsakingai paimtas kreditas gali gana skaudžiai atsiliepti ateityje, ypač jei tai didelė suma. Daugelis paskolas teikiančių įstaigų atsižvelgia į kredito istorijas, ypač jei norite skolintis didesnes sumas (pavyzdžiui, norint paimti paskolą būstui).

Lietuvoje yra ne viena įstaiga, kuri teikia paskolas, galite pasirinkti. Kreditą galite grąžinti dalimis, visą iš karto sutartu laiku arba susitarus su kreditoriumi pradėti mokėti įmokas po sutarto laikotarpio (pavyzdžiui, po trijų mėnesių). Paskola gali būti naudinga, jei gerai įvertinate finansinę padėtį, atidavimo galimybes. Skolinantis labai svarbu yra atsakomybė. Daugelis apie tai šiandieną pamiršta, tik džiaugiasi greitais pinigais ir negalvoja apie rytojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *