Kondicionieriai – galimybė gyventi sveikiau

Kiekvienas nusprendęs pasistatyti savo svajonių namus galvoja ne tik apie nuostabiausią interjerą, kuris galėtų papuošti naujų kambarių sienas, tačiau ir apie optimaliausius sprendimus, kurie visapusiškai išnaudotų namo erdvę ir teikiamas galimybes. Vis labiau brangstant šildymo kainoms tautiečiai stengiasi surasti geriausius sprendimus, kurie padėtų sutaupyti, tačiau nesumažintų temperatūros namuose. Keičiantis Lietuvos klimatui vis labiau tenka pajusti speigą šalia -20, o ką kalbėti apie tai, kad stengiantis sutaupyti namuose temperatūra siekia vos kelioliką laipsnių. Žinoma, pasišildyti visada galima labiau, tačiau tai jau remiasi į papildomų finansų ieškojimą. STOP. Alternatyva yra – termovizija. Tai pažangiausių technologijų įtakotas sprendimas, padedantis nustatyti pastato šiluminius defektus. Juos sutvarkius galėsite džiaugtis aukšta temperatūra už minimalią kainą. Neatsimenate, kada galėjote sau leisti atverti namų langus žiemos metu, kad patektų gryno oro? Termoviziją suderinus su kondicionieriais gausite profesionaliausius sprendimus.

kondicionieriaiSakoma, kad lietuvaičiai yra labai nagingi, tačiau net ir geriausiems pasitaiko nesėkmingų dienų. Kuo daugiau „broko“ padaryta statant gyvenamąjį namą, tuo daugiau vertingos mūsų namų šilumos paprasčiausiai iškeliauja į lauką. Tikslas – naudojantis termovizija pasistengti kuo daugiau šilumos sutaupyti. Kondicionieriai, kuriais naudojamasi vėliau, geriausias būdas namuose esanti šiltą orą nuolatos judinti, kad pastarasis būtų šviežias ir grynas.

Termovizja naudojama siekiant patikrinti ne tik naujos statybos namus, tačiau ir senus, kurie pastatyti vadinamaisiais „rusų“ laikais ne iki galo atitiko standartus, kurie turėtų būti aktualūs atsižvelgiant į Lietuvos klimatą. Termovizijos procesas nustato dekonstrukcijas, kurias verta pakoreguoti siekiant, kad namuose esanti šiluma ilgiau išsilaikytų. Šios srities specialistai kartais susiduria su gana skeptišku požiūriu, jog šaltis „ateina“ ne per sienas, o paprasčiausiai ne visai sandarius langus ar praviras duris. Mūsų jutiminiai pojūčiai kartais klysta, tad vertėtų pasitikėti profesionalais, kurie garantuoja, kad šildymo išlaidų sumažėjimas bus žymus.

Susitvarkius apšiltinimo problemą rekomenduojama pasirūpinti ir tinkamą ventiliacija. Daugelis klaidingai suvokia, kad ji reikalinga tik vasaros metu, kuomet net atidarius lango nepavyksta gauti gryno oro. Priešingai, būtent žiemą kondicionieriai puikiausiai atlieka savo funkciją. Nuo radiatorių prišildytas oras sklando namuose kartu su dulkėmis, kurios anksčiau ar vėliau vistiek patenka į mūsų organizmą. Taip neišvengiamai prisišaukiame įvairiausias ligas, šalia kurių žygiuoja sunkus susikaupimas, fizinis pasyvumas ir panašiai.

Siekiantiems tobulumo rekomenduojame suderinti kondicionierių ir termovizijos pasaugas. Profesionalai visą darbą atliks ir sumontuos vienu metu. Užsisakant komplektą niekada nepermokėsite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *