Kompiuterio klaviatūros remontas ar keitimas

Kompiuteris – visiems gerai žinomas prietaisas, begalę funkcijų atliekantis ir puikus pagalbininkas kasdienybėje. Savo populiarumu jis lenkia didžiąją dalį eketronikos prekių. Parduotuvėse yra daugybė įvairių kompiuterių komponentų, atliekančių skirtingas funkcijas. Patys pirmieji kompiuteriai turėjo tik klaviatūras, o kompiuterinės pelės dar nebuvo išrastos. Dar ir dabar įmanoma internete ir kompiuteryje naršyti be pelės, tačiau tam reikia žinoti, kurie mygtukai klaviatūroje yra skirti naviguoti aukštyn, žemyn ir t.t. Todėl klaviatūra yra pagrindinis valdymo komponentas kompiuteryje.

klaviatūraNeretai galima sutikti žmonių, kurie teigia, kad kompiuterio klaviatūra jiems beveik nereikalinga. Pelės pagalba galima laisvai ir greitai naršyti po visą kompiuterį ir internetą, o klaviatūra reikalinga tik įvedant žodžius ir skaičius. Logiškai pamąsčius, taip ir yra. Klaviatūra, po pelės atsiradimo, nebėra pagrindinis prietaisas valdymui. Tik pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, kol tik klaviatūros pagalba įeitumėte į kokią nors svetainę. Palyginus su pele, klaviatūra navigavimui yra sudėtingesnė.

Kompiuterio klaviatūra yra gana patikimas ir ilgaamžis prietaisas. Klaviatūros gedimai yra reti ir, dažniausiai, jie atsiranda dėl pačių naudotojų kaltės (apliejimas skysčiu ir t.t.). Net ir tokio tipo gedimai yra pašalinami kompiuterių taisyklose. Tačiau neretai geriausias sprendimas yra naujos klaviatūros įsigyjimas. Jų kainos nėra didelės. Yra ir brangesnių klaviatūrų. Tokios klaviatūros dažnai turi apšviečiamus mygtukus, daugiau įvairių funkcijų, arba jos būna skirtos žaidimams. Kuo skiriasi žaidimams skirta ir įprasta kompiuterio klaviatūra? Visiems žinoma, kokios yra įprastos klaviatūros. Žaidimams skirtos kompiuterių klaviatūros būna atsparesnės smūgiams arba net apliejimui skysčiu. Jas stengiamasi padaryti kuo patogesnes žaidimams, pridedama papildomai funkcionuojančių mygtukų ir jos turi išskirtinį dizainą.

Taigi, kaip jau supratote, pradžioje klaviatūros dominavo tarp kompiuterių valdiklių, tačiau, po kurio laiko pradėjus gaminti kompiuterines peles, jos akimirksniu savo populiarumu prilygo klaviatūroms. Dabar tikrai nelabai įmanoma rasti namie kompiuterį, prie kurio būtų prijungta vien tik kompiuterio klaviatūra – kompiuterinė pelė irgi visada kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *