Keltai: privalumai ir trūkumai

Gana dažnai pasvarstoma, ar keltai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, ar vis dėlto kelionėms vertėtų rinktis kitokią transporto priemonę. Žinoma, koks pasirinkimas gali būti pats geriausias, tai priklausys nuo to, į kokias šalis planuojate keliauti, o taip pat ir nuo jūsų asmeninių lūkesčių: vieni tikisi, kad kelionė nekels streso, kito nori, kad ji būtų kuo patogesnė, dar kitiems keliautojams svarbiausia yra kelionės trukmė ir t.t. Taigi, kiekvienu konkrečiu atveju tinkamiausias sprendimas gali būti vis kitoks, tačiau šį kartą pabandysime apžvelgti, kokie yra kelionių keltu privalumai ir trūkumai.

keltaiVienas didžiausių keliavimo keltu privalumų yra tai, kad keliauti gali būti iš tiesų patogu – galite pasirinkti kajutę visai šeimai, o taip pat su savimi galite pasiimti ir nuosavą automobilį, kuriuo galėsite keliauti, kai nuvyksite į užsienio šalis. Tokiu atveju neteks rūpintis transporto priemonėmis užsienio šalyje: jums nereikės nuomotis automobilio, mokėti už taksi, ar sukti galvą, kaip nuvykti į vieną ar kitą vietą visuomeniniu transportu.

Keltai į tam tikras šalis kursuoja 6-7 kartus į savaitę, todėl visada galima išsirinkti sau pačią palankiausią kelionės datą. Taip pat svarbu ir tai, kad bilietus galima rezervuoti jums pačiu patogiausiu būdu – telefonu arba internetu. Tuo atveju, jei į kelionę nuspręsite pasiimti ir savo augintinį, bilietus galėsite rezervuoti telefonu, ir taip pat svarbu pasiskaityti apie keliavimo su augintiniais sąlygas, ir, žinoma, jų laikytis.

Dar vienas didelis kelionių keltu privalumas yra neribotas bagažo svoris, kurį galite pasiimti su savimi. Paskutiniu metu skrydžių bendrovės vis mažina leistiną bagažo svorį, tad kartais tenka ieškoti įvairių kelionių alternatyvų – juk kartais tiesiog būtina pasiimti tam tikrus daiktus. Taigi, tuo atveju, jei nuspręsite keliauti keltu, jums tikrai nereikės nerimauti dėl to, kiek sveria jūsų bagažas, nes jo svoris nebus kontroliuojamas.

Žinoma, kelionė keltu truks ilgiau nei lėktuvu, tačiau gana dažnai teigiama, kad toks kelionės būdas kelia kur kas mažiau streso, o kelionės metu galėsite skaityti mėgstamą knygą, ar žaisti stalo žaidimus su visa šeima – juk su savimi galėsite pasiimti visus jums reikalingus daiktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *