Kaip išsirinkti makiažo pagrindą?

Vis dažniau iš visažistų galime išgirsti apie makiažo tendencijas ir kokias kosmetikos priemones pasirinkti tam, kad rezultatas būtų puikus. Vienas iš svarbiausių klausimų – kaip išsirinkti makiažo pagrindą? Juk ši priemonė tampa viso ko pagrindu. Be jo net ir brangiausios dekoratyvinės kosmetikos priemonės neteks savo privalumų.

Kam reikalingas makiažo pagrindas? Svarbiausia jo užduotis – sulyginti t.y. suvienodinti veido odos spalvą. Tai ypatingai kruopščiai reikia atlikti, kai oda turi pigmentinių dėmių ar įvairių paraudimų ir pan. Pasirinkti tinkamą nebus sudėtinga, jei tiksliai žinosite, kas jums tinka. Svarbiausia, kad kosmetikos priemonės būtų pasirinktos atsižvelgiant į odos tipą. Oda gali būti sausa, riebi, mišri, jautri ir normali. Ant kiekvienos priemonės yra parašyta, kokiai odai yra tinkamas makiažo pagrindas.

Tinkamai pasirinkti makiažo pagrindą nėra labai paprasta, tačiau žinant pagrindinius pasirinkimo kriterijus viskas tampa kur kas paprasčiau. Ši priemonė skirstoma ir pagal konsistenciją. Jeigu makiažo pagrindas reikalingas jautriai ar sausai odai, tai verčiau rinktis skystą pagrindą makiažui. Taip yra dėl paprastos priežasties – drėkinimo. Skysto pavidalo pagrindas labiau drėkins. Be to, SPF apsaugos pasirinkimas kur kas geresnis, nei kitų priemonių. Didžiausias trūkumas – „kaukės“ efektas. Ši problema išsprendžiama pasirinkus ne per šviesų ir ne per tamsų pagrindą. Kita žinoma makiažo pagrindo konsistencija – sausa. Ji tinkama riebiai ir mišriai odai, nes sugeria riebalus. Tiesa, prieš naudojant šią priemonę reikia pasirūpinti odos drėkinimu. Pagrindinis trūkumas – nepakankamas maskavimas, tačiau tai galima išspręsti naudojant kitas priemones.

Dar vienas svarbus patarimas toms, kurios nori gero makiažo – rinkitės tinkamą atspalvį. Jis turi atitikti natūralią odos spalvą, o ne būti pasirenkamas pagal tai, kokios odos spalvos pageidaujate. Atspalvis negali būti šviesesnis ar tamsesnis. Taip pat svarbi ir makiažo pagrindo sudėtis. Ji tūri būti gera, o tai reiškia, kad neverta gailėti pinigų gerai kosmetikos priemonei. Verčiau rinktis kokybišką, nei prastą nuo kurios gali kilti alerginė reakcija. Tinkamas pagrindas turi drėkinti ir apsaugoti. Visuomet atidžiai perskaitykite aprašymą ir tik įsitikinus, kad viskas tinka jūsų atvejui – pirkite.

Išsirinkus tinkamą makiažo pagrindą bus pasiektas geras rezultatas. Ši priemonė skirta tam, kad sulygintų veido odos spalvą ir paslėptų nedidelius jos trūkumus. Tuomet jau galima pasitelkti ir kitą kosmetiką. Rezultatas bus išties vertas šių pastangų, todėl negailėkite laiko kosmetikos pasirinkimui. Nuo to priklauso tiek daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *