Kaip įsigyti pigius aviabilietus?

Pigūs skrydžiai vilioja ne vieną keliautoją. Reikia žinoti, kur ir kaip aviabilietai pirkti atneša didžiausią finansinę naudą. Visuomet galima pasinaudoti gerais keliaujančiųjų patarimais ir sutaupyti kelionei nemenką sumą pinigų.

Svarbiausia yra žinoti, kur galima įsigyti pigius bilietus. Šiuo metu galima rasti specializuotas interneto paieškos sistemas, kuriose pateikiami geriausi įvairių aviakompanijų pasiūlymai. Pavyzdžiui, http://www.greitai.lt/ siūlo didelį pasirinkimą. Taip pat reikia žinoti ne tik kur, bet ir kada ieškoti pigių bilietų. Geriausias laikas užsiimti paieškomis likus dvejiems ar trims mėnesiams iki numatomo skrydžio datos. Taip pat įtakos kainoms turi ir įvairios tuo metu vykstančios šventės. Pavyzdžiui, jeigu bilietų ieškoma iki Naujųjų metų likus 2–3 mėnesiams, tai tikėtina, kad jų jau nebus. Tuomet įsigyti bilietus per tokias svarbias šventes reikia likus pusmečiui iki skrydžio. Visuomet pravartu pasidomėti tos šalies, kurioje norite viešėti šventėmis ir tuomet bus paprasčiau apsispręsti dėl datos, kuomet reikia pradėti ieškoti pigių bilietų.

Ne mažiau svarbus laikas bilietų įsigijimui yra ir savaitės dienų pasirinkimas. Reikia peržvelgti kuriomis savaitės dienomis pasirinktu maršrutu siūlomos mažiausios kainos. Įprastai tai būna antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis, tačiau priklausomai nuo datos ir skrydžio krypties kainos gali kisti. Vis dėl to, savaitgaliais skrydžiai yra brangiausi.

Pigūs aviabilietai pirkti tinkamu laiku leidžia sutaupyti pinigus. Taip pat galima išgirsti ir kitų patarimų, kuriuos dalina dažnai keliaujantys keliautojai. Vienas iš tokių – rinktis sujungiamuosius skrydžius. Peržvelkite, kas siūloma Greitai.lt ir pasirinkite kelis galimus kelionės maršrutus. Dažnai tiesioginiai skrydžiai kainuoja brangiau, nei tie, kurie yra su persėdimais. Taip, tai užims laiko, tačiau jei niekur neskubate ir ieškote būdų sutaupyti, tai toks pasiūlymas yra labai geras. Yra dar vienas taupymo būdas. Jums tereikia peržvelgti artimiausius oro uostus ir surasti kainas. Neretai šiek tiek tolėliau nuo dažniausiai lankomų miestų esantys oro uostai siūlo pigesnius skrydžius. Keliautojams reikia pasidomėti, kiek kainuos lėktuvo bilietai ir, kiek kainuos pervežimas ar viešojo transporto bilietas į galutinį miestą. Viską sudėjus matysite ar jums apsimoka keliauti tiesiai į pasirinktą miestą, ar pasirinkti kitą oro uostą.

Kelionės lėktuvu tapo tokios įprastos. Tai greitas ir patogus būdas nukeliauti ten, kur tik reikia. Tereikia rasti tinkama data pigų skrydį ir įsigyti bilietus. Beliks ramiai sulaukti skrydžio dienos ir leistis į kelionę lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *