Interjero sprendimai, kurių mažės

Vienas iš pagrindinių metodų, kuriais keičiasi namu interjeras, tai nusidėvėjimas ir atsižvelgimas į naujausias madas. Kas keletą metų modernus interjero sprendimai išstumia senus ir atgyvenusius, lieka tokie sprendimai, kurie tikrai garantuotai yra šiuolaikiški. Koks namu interjeras bus madingas, jau kalbėta. O kas iš senesnių sprendimų jau skaičiuoja paskutines dienas? Štai keletas pavyzdžių, kas darosi interjere visai nemadinga ir nemodernu, ir su kuo greičiausiai teks atsisveikinti daug kam, įrenginėjančiam savo namus.

Balta balta, kur dairais

Pastarąjį dešimtmetį būti madingu namuose buvo nepaprastai lengva – tereikėjo visiškai balto interjero. Baltų sienų, baltų grindų, baltų baldo, vieno medinio baldo ir gėlės. Tada visa tai pavadinti skandinavišku interjeru ir džiaugtis jo perlais. Tai buvo ir ekonomiška ir labai paprasta. Tačiau per gana ilgą laiko tarpą ir pastaroji balta, tarsi sterilizavusi viską bjaurų senovinį sovietinį interjerą ir privertusi jį pamiršti, taip pat paniro į tuštumą. Natūralu, kad po tokio baltos drobės etapo interjere norisi kažko naujo, atgimimo ir spalvų. Taigi, ir sprendimai namams dabar jau bus kitokie, o visiškai baltai įrengiami namai turėtų likti praeities pasirinkimu.

Modernus gartraukis

Mes galime pasakyti, kas yra modernios formos, kai jos panašios į erdvėlaiviuose vaizduojamą dizainą. Galime pasakyti ir kaip atrodo senoviniai dalykai, nes jie buvo kadaise ir tai pažinti labai lengva. Tai štai į virtuvės madas ateina laikai, kai kai kuriuos modernius dizaino elementus pakeis senoviški. Pavyzdžiui, gartraukį. Dėl to labai tikėtina, kad greitu metu teks atsisveikinti su įprastais modernių formų gartraukiais ir bus kur kas protingiau rinktis senovinį.

Sovietinė virtuvė

Ką jau kalbėti apie patį senoviškiausią virtuvės sprendimą. Jeigu užmesite akį į butų nuomos pigiausius sprendimus gyvenamuosiuose rajonuose, pamatysite, kiek daug tebėra likę panašių neremontuotų senų virtuvių. Sovietinis stilius jau seniau buvo laikomas ydingu, o dabar jis apskritai turėtų nuskęsti užmaršties jūroje.

Žema kriauklė ir žemos spintelės

Vertėtų įrengiant virtuvę atkreipti dėmesį ir į aukštį, kuriame viską kabinate, dedate, dėliojate. Turėti žemą kriauklę ir itin žemas spinteles – tai jau senas sprendimas. Dabar orientuojamės į kiek aukščiau esančius dalykus. Net valgomojo stalas gali būti toks aukštas, kad galima būtų valgyti ir atsisėdus ant aukštos baro kėdės, ir atsistojus. Seniems baldams pasakysime „iki“, kaip ir neergonomiškai, susiriesti verčiančiai ir stuburui kenkiančiai namų sistemai.

One thought on “Interjero sprendimai, kurių mažės

  1. Nusipirkus butą dažnai ten randamas sovietinis interjeras, kurį kardinaliai norisi keisti į šiuolaikišką bei pritaikytą pagal gyventojo poreikius. Dažniausiai šiais skubėjimo laikais žmonės nori susiplanuoti savo laiką taip, kad viską spėtų, o tam labai praverčia magnetinė lenta interjere, kur galima užsirašyti bei susiplanuoti visą savo dienos rėžimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *