Gėlės į namus: praktiniai patarimai šia paslauga besinaudojantiems

Nesvarbu, kokia proga bei kokia dovana dovanojama, prie jos beveik visada papildomai yra derinamos gėlės. Kai kuriais atvejais vien tik gėlės gali tapti ta dovana, kuri labiausiai įstrigs į atmintį. Aišku, šiuo atveju svarbu puokštės įspūdingumas, tačiau pačią didžiausią reikšmę turi jos įteikimas. Trūksta idėjų? Siūlome pasidomėti paslauga "gėlės į namus". Pastaroji populiari tiek visame pasaulyje, tiek ir mūsų šalyje, tačiau neabejotinai dar yra daug asmenų, kurie neturėjo galimybės su ja susipažinti nei kaip dovanojantieji, nei kaip gėles gavusieji.

gėlės į namus Beveik 100 procentų garantuota, jog gėles gavęs asmuo patirs teigiamas emocijas (aišku, iš tūkstančio atvejų gali pasitaikyti vienas, kai, tarkime, slapto gerbėjo padovanotos gėlės sukelia konfliktą šeimoje, bet tai labiau priskirtina filmo scenarijui). Nesvarbu, jog iš gautos gėlių puokštės žvelgia ne pačios mėgstamiausios rūšies žiedeliai, o ir spalva ne visiškai ta, svarbiausia – gautas dėmesys. Manau, tam pritartų kiekvienas. Tad žmogui, kuris baiminasi šia paslauga pasinaudoti dėl pavojaus "nepataikyti" į kito skonį, apie tai galvoti reikėtų mažiausiai. Yra daugiau praktinių detalių, su kuriomis susijusi paslauga "gėlės į namus".

Visų pirma reikia suprasti, jog ši paslauga pareikalaus piniginę atverti kur kas plačiau nei, tarkime, gėlių prekeiviai turguje. Suprantama – patogumas kainuoja. Paslauga "gėlės į namus" patraukli tuo, jog galima čia ir dabar užsakyti patikusią puokštę bei nusiųsti ją reikiamam asmeniui. Negana to, internetinėse gelių parduotuvėse siūlomas asortimentas "kvepia" kokybe bei išskirtinumu, tad prekės savo kainą tikrai atitinka. Negana to, įmanoma sutaupyti ir šioje srityje. Galbūt jums palankiu metu siūlomos tam tikros akcijos. Kodėl jomis nepasinaudojus? Taip pat pravartu pasidomėti, ar svetainė, kurioje kaip tik dairotės gėlių, yra tiesioginiai gėlių pardavėjai ar tik tarpininkai. Antruoju variantu, be abejonės, jūs permokėtume: sumokėti reikėtų ne tik už gėles, puokštės komponavimą bei pristatymo paslaugą, bet ir papildomą tarpininkavimo mokestį.

Apakinti gėlių grožio bei minčių, kaip pastarąsias gavęs apsidžiaugs jums brangus žmogus, nepamirškite ir kitų svarbių detalių:

  • kas bus, jei pageidaujamam asmeniui nepavyks įteikti gėlių?
  • kokiu atveju pinigai už neatliktą paslaugą yra grąžinami, o kada tiesiog prarandami?
  • ar įmanomos papildomos dovanėlės ar kitos papildomos paslaugos (tarkime, sveikinimas ar muzikinis kūrinys)? Ir panašiai.

Būtina išanalizuoti išsirinktos įmonės veiklos specifiką, tik tokiu atveju patenkintas bus ir gėles gavęs, ir jas dovanojęs asmuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *