Darbo kalendoriai

Dirbant biure nei vienas darbuotojas negali apsieiti be darbo kalendoriaus. Jame planuojami svarbiausi dienos, savaitės, mėnesio darbai, susitikimai, renginiai, konferencijos ir kt. Darbo kalendoriai ar darbo knygos perkami vieną kartą per metus, bet naudojami kasdien. Svarbu išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią variantą. Darbo kalendoriuose vienas puslapis yra skiriamas vienai dienai, juose nurodytos visos atmintinos ir nacionalinės šventės, vardadieniai, kai kuriuose būna informaciniai puslapiai, spalvotas Lietuvos žemėlapis, jų kokybiškas ir originalus viršelis.Dauguma Lietuvoje išleidžiamų kalendorių yra lietuvių kalba, bet darbo kalendoriai leidžiami ir užsienio kalbomis. Juose nurodomos svarbiausios Europos šalių valstybinės šventės, Lietuvos ir tarptautiniai miestų telefonų kodai ir paštų indeksai, pagrindiniai matų vienetai ir popieriaus standartai. Internetinėse parduotuvėse didžiausias darbo kalendorių pasirinkimas būna nuo rugsėjo iki gruodžio mėnesio, kuomet siūlomi ateinančių metų sieniniai kalendoriai, įvairių formatų darbo knygos, planavimo ir darbo kalendoriai. Internetinėje parduotuvėje jūs galite išsirinkti ir užsisakyti jums patikusį kalendoriaus modelį: A5, A 4 formato, kitų mažų formatų, pastatomus, su asmeniniu viršeliu, padarytus pagal individualų užsakymą, taip pat pakabinamus kalendorius ir darbo knygas. Darbo kalendoriai ar kiti gali būti jums pristatyti, tereikia nurodyti tikslų adresą. Pristatymo mokestis gali būti netaikomas, tai priklauso nuo pardavėjo. Daugelis, užsakant didesnį kiekį, pristato nemokamai. Užsakytas prekes galite atsiimti ir patys. Darbo kalendorius internetu užsakinėti patogu, kaip ir kitas prekes. Nereikia gaišti laiko, galite greitai įsigyti pageidaujamą. Jei jums reikalingi kalendoriai su individualiu užrašu, logotipu ar nuotrauka, maketus galite suderinti internetu. Svarbu atidžiai peržiūrėti, kad nebūtų klaidų, atkreipkite dėmesį į išmatavimus. Kokį maketą patvirtinsite, taip atrodys kalendoriai. Dažniausiai pardavėjai, jei užsakinėjate darbo kalendorius su užrašais (logotipais) neatsako, jei yra gramatinių klaidų, netinkamas dydis.

Darbo kalendoriaiDarbo kalendorius gali būti puiki dovana Naujiems metams. Jame galėsite planuoti naujus darbus. Dažnai tokios dovanos dovanojamos darbuotojams, partneriams, klientams. Tai praktiška ir naudinga. Besipuikuojantis jūsų įmonės logotipas neleis pamiršti jūsų klientui apie jus ištisus metus. Svarbu yra tai, kad darbo kalendorius, tai ne tas daiktas, kuris lentynoje renka dulkes. Jis yra naudojamas kas dieną. Užrašą ar logotipą ant kalendoriaus viršelio galima įspausti, uždėti šilkografijos būdu ar išgraviruoti. Koks būdas labiausiai tiks dalinai priklauso nuo kalendoriaus (kokio jis dydžio, iš kokios medžiagos pagamintas viršelis) bei nuo užrašo (ar logotipo).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *