Automobilių nuoma: visa reikalinga informacija

Domina lengvojo automobilio nuoma Lietuvoje? Internete matote labai daug informacijos, kurią kartais atsirinkti būna labai sunku, juolab, reikia nemažai laiko? Mąstote, kokia mašina jums tiktų labiausiai ir neapsprendžiate, kurios firmos paslaugomis naudotis? Galiausiai, nežinote, kokių tiksliai dokumentų reikia, kokios taisyklės apima transporto priemonę ir kas yra atsakingas, jei mašinai kas nors atsitinka? Visą informaciją mes jums pateiksime šiame straipsnyje. Automobilių nuoma nėra sudėtingas procesas, tačiau tik žinant taisykles nesunkiai gausite tai, ko trokštate.

 1. nuomaMašinų nuoma yra apipinta tam tikromis sąlygomis ir taisyklėmis. Kiekviena firma jas nustato individualiai. Privalu išsiaiškinti visas sąlygas prieš pasirašant sutartį su firma.

 2. Dažniausiai transporto nuomonė nuomojama tik asmeniui, kuris turi bent dviejų metų B kategorijos stažą. Kai kurie reikalauja net ir trejų metų.

 3. Mašinų nuoma jums suteikia transporto priemonę su pilnu bagažu. Tokią ją privalote atiduoti.

 4. Pildydami internetu kelis kartus pasitikrinkite, ar viską nurodėte teisingai.

 5. Už mašiną atsakingas tampa tas asmuo, kurias ją išsinuomavo. Taigi, vairuoti gali tik pasirašęs asmuo.

 6. Kiekvienas žmogus palieką dalį užstato už mašiną, kuris jam būna grąžinamas, jei pristatyta transporto priemonė yra tvarkinga ir atitinka visus nurodytus reikalavimus. Todėl mes jums siūlome būtinai pasikonsultuoti su vadybininkais ir viską išsiaiškinti.

 7. Jei kelionės metu auto transporto priemonei kas nors atsitinka – skubiai turite apie tai informuoti įmonę, kuri jums teikė nuomos paslaugas. Suteikta mašina yra apdrausta, tad neturėtumėte turėti jokių problemų, jei laiku viską pranešite.

 8. Turėsite pasakyti, kokiu tikslu mašiną nuomojate. Melagingu atveju – teks mokėti baudą.

 9. Jei kelionės metu nusprendėte prasitęsti nuomos laikotarpį – informuokite firmą.

 10. Kiekvienoje sutartyje pažymėta, kokių dokumentų jums reikia siekiant išsinuomoti mašiną. Paprastai prašoma asmens tapatybės kortelės kopijos ir vairavimo dokumento kopijos. Retais atvejais prašoma daugiau dokumentų.

 11. Jei rezervuosite mašiną internetu – turėsite palikti tam tikrą dalį užstato.

Automobilių nuoma nebus sudėtinga, jei būsite gerai susipažinęs su visomis sąlygomis ir taisyklėmis, kurios yra apipintos siekiant gauti tokio pobūdžio paslaugą. Net ir tokiu atveju jei labai skubate – būtinai raskite bent kelias minutes sutarties skaitymui. Paskui vien dėl skubėjimo galite susidurti su labai didelėmis teisinėmis problemomis ar baudomis. Nepamirškite, kad automobilių nuoma teikia jums paslaugas visapusiškai pasitikėdamas, tad prižiūrėkite lengvąja mašiną tarsi savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *