Atlyginimus skaičiuos kitaip

Visi jau nuo naujų metų kalba, kad pas mus įdiegiama verslo valdymo sistema, kuri modernizuos daug įvairių procesų. Vadovai to laukia trindami delnus, o mes, ne itin motyvuoti darbuotojai, manome, kad ne taip ir svarbu. Kiekvienas turime savo planus: kažkas čia planuoja dirbti tik iki rugsėjo, kažkas – visą gyvenimą, bet nenorėtų jokių pokyčių. Kaip čia viskas nutiks, taip. Tebūnie tai ne taip ir svarbu, taip galvoja vienas kitas abejingas žmogus. Na o man, kaip žmogui, kuris visada mėgsta naujoves, maga pažiūrėti, kaip veikia šios naujos verslo valdymo sistemos principai, ir ką gero pavyks iš jos išspausti.

Kitaip skaičiuos užmokestį

Taigi, ir pas mus kaip kokiame bare padavėjoms, atsiranda valandų skaičiavimo sistema. Bet viskas čia į gerąją pusę, nes mes ne dirbsime šiaip viršvalandžius, o žinosime, kad už juos, tuos būtinuosius, kažkas sumokės. Dabar tas sėdėjimas biure iki išnaktų, kai rašai kokį nors projektą, staiga taps kažkiek prasmingesniu. Ir labai puiku, tikiuosi, viskas mano naudai bus, nes sėdžiu labai daug valandų darbe.

Atsiras premijų sistema

Mums dar nepasakė, už ką duos premijas. Bet sklando kalbos, kad bus komandoms, dirbančioms prie tam tikrų projektų. Jeigu dirbi su kažkuo ir klientas sumoka daugiau, tai tie darbuotojai ir gaus tam tikras premijas. Mano manymu, tai nebus labai efektyvu.

Žinos, kam skiriame laiką

Asmeniškai aš norėčiau, kad ši verslo valdymo sistema padėtų išsiaiškinti ir pripažinti tai, ką aš jau seniai žinau – bendri susitikimai vagia mūsų laiką, mažina efektyvumą, skatina prastesnį darbą ir net savotišką nusivylimą kolegomis. Tarkime, dirbate sau ramiai, jau imate siekti kažkokio rezultato, jums viskas gerai, ir staiga – susirinkimas. Privalote viską akimirksniu viską mesti ir sėstis į biuro centrą prie stalo. Ten kažkas visą valandą ar pusantros kalba tomis temomis ir apie tuos dalykus, kurie jums neaktualūs. Taigi, suprantame, kad tai yra malonu pačiam vadovui, kad jis gali mus ir vėl visus pamatyti vienoje vietoje, tačiau iš esmės tai nėra taip jau ir gerai darbo laiko atžvilgiu. Jeigu jis susiskaičiuotų, kiek daug darbo valandų praranda per šiuos susitikimus, tai situacija iš esmės pasikeistų. Tikiuosi, kad matydami naujojoje sistemoje, ką kuriuo metu veikia kuris darbuotojas, ir kaip tai pasikeičia susitikus į susirinkimą, viskas pagerės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *