Prekės jūsų miegui

Nors kalbėdami apie savo gyvenimo pasiekimus ir gyvenimo kokybę paprastai aptariame tik tas dalis, kada esame atsibudę, tačiau miegas sudaro itin didelę dalį gyvenimo ir yra mums labai svarbus. Jo kokybe pasirūpinti galime užsisakę tam tikrų prekių iš 220.lv ar kitos interneto parduotuvės, tačiau svarbiausia – neignoruoti, kuo miegas mums toks svarbus.

Miego svarba

- Produktyvumas. Jeigu miegosite mažiau kaip 6 valandas per parą, dirbsite labai prastai. Apskritai reikėtų miegoti bent 7 – 8 valandas per parą, kai kitą dieną planuojate kažką produktyvaus veikti. O mes paprastai visada taip planuojame, kadangi gyvename labai greitais laikais. Jeigu matote, kad tiek laiok miegui skirti negalite, tuomet reikėtų kažką keisti gyvenime, kad galėtumėte pamiegoti.

- Ilgas gyvenimas. Frazę „pamiegosiu, kai numirsiu“ meskite lauk, nes tikėtina, kad labai greitai ir numirsite, jeigu miegosite nepakankamai. Visi specialistai tikina, kad statistika rodo: miego trukmė ir kokybė turi tiesioginį ryšį gyvenimo trukmei. Svarbu gyvenime ne tik sveikai maitintis, nestresuoti ir nepersidirbti, bet ir pakankamai ilgai miegoti. Kita vertus, visi išvardinti faktoriai taip pat susiję su miegu.

Skaityti straipsnį “Prekės jūsų miegui” »

Skaityti toliau